Uisutaja meelespea

Uisutaja meelespea

 

Mida selga panna?

See on vabaõhuliväli ja riietuda tuleks vastavalt ilmale – see tähendab soojalt. Et jalgadel oleks uiskude sees mugavam, oleks soovitav kanda paksemaid sokke. Ka kinnaste ja mütsi kaasavõtt ei tee paha. Talv ju ikkagi.

Lapsed
Laste uisutamise turvalisuse riski peavad hindama eelkõige nende vanemad või saatja. Alati on kindlam (ja ilmselt ka lõbusam) kui lapsel on vanem inimene jääl kaasas. Väikseim uisu number meie laenutuses on 24.

Mida saabudes teha?
Osta tunnipilet uisuplatsi kassast ja kui oma uiske kaasas pole, laenuta ka uisud. Need on parem jalga panna platsi otsas kus on võimalik selleks istuda. Hoia alles pilet mille peal on uisutunni lõppaeg. Ja siis jääle! Kui vahepeal puhata tahad siis pingid ootavad sind!

Tahad niisama vaadata?
Lase käia! Kõik on teretulnud uudistama ja kaasa elama. Ainult jääle saamiseks tuleb osta pilet.

Pea meeles!
Uisutamisega kaasnevad teatud riskid. Külastajad peaksid ise oma võimeid adekvaatselt hindama. Tuletame meelde, et alkoholijoobes uisutamine ei ole hea mõte ja soovitame seda mitte teha. Alkoholijoobes külastajaid oleme sunnitud jääle mitte lubama. 
 

Korrapärane jääpuhastus toimub (kestab ca 15 minutit)

 

E-R

kell 9:30

kell 16:00

kell 19:00
 

L-P

kell 9:30

kell 12:00

kell 15:00

kell 18:30

 

NB! Kõigil, kellel jääb jääpuhastuse aeg uisutamise aja sisse, neile liidetakse puhastamise aeg juurde. Operaatoril on õigus olenevalt ilmastikutingimustest jääpuhastust teha tihedamini (näiteks tihe lumesadu) või harvemini (näiteks vihm)

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Raudtee 73 / Nõmme Gümnaasiumi hoov, Nõmme linnaosa, Tallinn
Telefon: (+372) 56246739E-post: info@nõmmeuisupark.ee
Uisupark on selleks hooajaks suletud!